prepravce

VOLVO Truck Czech s.r.o.

VOLVO Truck Czech s.r.o. Adresa:
Obchodní 109, Čestlice
Říčany u Prahy
25101

IČO: 61055239
DIČ: CZ61055239
WWW: www.volvo.cz
Kraj: Středočeský
Okres: Praha-východ

Telefon: +420 272 124 111
Fax: +420 272 680 033
E-mail: info@volvo.cz

Již uplynulo 80 let od chvíle, kdy v roce 1927 vyjel z výrobní linky ve švédském Gothenburgu první vůz značky Volvo. Skupina Volvo se od té doby značně rozrostla a Volvo Trucks je dnes třetím největším výrobcem těžkých nákladních vozů na světě.

Nákladní vůz musí zvládat důležité přepravní úkoly po 24 hodin denně. Musí být spolehlivý: spolehlivost je měřítkem kvality vozů. A spolehlivost rovná se provozuschopnost.

Tento pohled na kvalitu je naším základním principem při výrobě nákladních vozů Volvo, počínaje čistě preventivní údržbou, po neustálé testování materiálů, od školení prodejců po globální správu dílů. A to je přirozený výsledek kvality celého vývojového řetězce - konstrukce, přípravy, materiálů, výroby, prodeje a poprodejních služeb.

Tyto skutečnosti ve výsledku pomáhají udržovat spolehlivost nákladních vozů Volvo, což poznáte na svém konečném zisku a na vysoké zůstatkové hodnotě vozu i po několika letech.

 

Někteří lidé považují bezpečnost za prostou ochranu řidičů při mimořádných událostech. To je však jen jedna strana obrazu, který vidíme.

Bezpečnost nákladního vozu Volvo je samozřejmě průběžně a přepečlivě testována – v našich laboratořích, na testovacích okruzích a na silnicích, kde jsou naše vozy v provozu.

Ale skutečnost, že jsme vždy stáli v čele, co se týče bezpečnosti, nespočívá jen v našich převratných bezpečnostních inovacích. Vývoj naší koncepce bezpečnosti totiž pojímá bezpečnost v širším kontextu: jako souhrn osobních, rodinných a firemních hodnot.

Mluvíme-li o bezpečnosti, jsou v centru pozornosti lidé, my všichni a také naší zákazníci. Zakladatelé naší společnosti vyjádřili tuto myšlenku velmi pregnantně: "Automobil převáží lidi a je řízen lidmi. Při konstrukci je a musí být bezpečnost základním principem."

Když začínáme konstruovat nákladní vůz Volvo, pojímáme bezpečnost ze dvou hlavních hledisek - zabránění nehodám a omezení zranění. Naše přístupy si můžete prohlédnout podrobněji v nabídce na pravé straně.

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 20299. Archiv anket.