prepravce

Poskytování reklamy a inzerce (reklamní bannery)

Možnost umístění reklamního banneru společnosti na portálu PREPRAVCE.cz

umístění banneru: VIP I

                                   VIP II

                                   TOP bannery

                                   Partneři / sponzoři

 

Ptáte se proč bannery?

Reklamní proužky - bannery

U reklamních proužků to vše začalo a i dodnes si udržují stále vysoký relativní podíl na celkovém objemu finančních prostředků investovaných do reklamy na Internetu.

Podle definice lze za reklamní proužek (plochu) považovat každé místo na WWW stránce, jež slouží k umístění reklamního sdělení a zároveň není reklamním odkazem (text link).

V současné době existuje hned několik typů reklamních proužků, jež se od sebe liší především interaktivností, snahou co nejvíce upoutat pozornost návštěvníků WWW stránek a multimediálními prvky použitými pro tvorbu těchto „poutačů“.

  

Reklamní proužky lze rozdělit na:

A ) Statické
  • Statické reklamní proužky jsou v podstatě fixní obrázky (typicky ve formátu GIF nebo JPEG), které obsahují reklamní sdělení.
  • Patří mezi historicky nejstarší používané proužky na Internetu. Hlavní výhodou statických proužků je snadnost jejich výroby (tu zvládne s jednoduchým grafickým editorem i naprostý laik), menší velikost v kB a univerzální použití.
  • Statické reklamní proužky podporují všechny reklamní systémy na Internetu, obzvláště tzv. plný banner (468 x 60) patří mezi nejrozšířenější reklamní proužky vůbec.
B ) Animované
  • Animované reklamní proužky jsou realizovány obvykle ve formátu GIF či jednoduchá Flash a na rozdíl od statických proužků dovolují zařadit více obrázků za sebou.
  • Ty lze v přesně stanovených časových intervalech střídat a vyvolat tak dojem jednoduché animace.
  • Hlavní výhodou animovaných proužků je možnost zobrazit (či napodobit) pohyb, tedy provádět změnu obsahu plochy proužku.
  • To samo o sobě vede k mnohem většímu upoutání pozornosti, než je tomu v případě statických proužků.

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 20299. Archiv anket.