prepravce

Petr Braunfuchs - Stěhování

Petr Braunfuchs - Stěhování Adresa:
Luční 261
Borovany
37312

IČO: 18284507
DIČ: 5703040695
WWW: www.braunfuchs.cz
Kraj: Jihomoravský
Okres: Vyškov

Telefon: +420 602 150 218
Fax: +420 387 981 255
E-mail: stehovani@braunfuchs.cz

Stěhování bytů, firem, těžkých břemen

Stěhování bytů - Stěhování bytů provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími popruhy, vysunovací stěhovací tretnou a dalším základním vybavením, jako jsou deky k probalení stěhovaného nábytku a předmětů, molitany, matrace a polystyreny používané k zabezpečení proti posunu, bublinkové folie k probalení výpočetní techniky a elektroniky, rudly, vozíky, popruhy k fixaci nábytku ke stěně skříně, měkké textilní kšandy používané k samotnému stěhování předmětů - vyloučení poškrábání a vyštípnutí nábytku.

 

Stěhování firem - Stěhování firem provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími popruhy, vysunovací stěhovací tretnou a dalším základním vybavením, jako jsou deky k probalení stěhovaného nábytku a předmětů, molitany, matrace a polystyreny používané k zabezpečení proti posunu, bublinkové folie k probalení výpočetní techniky a elektroniky, rudly, vozíky na výpočetní techniku, vozíky na těžká břemena, popruhy k fixaci nábytku ke stěně skříně, měkké textilní kšandy používané k samotnému stěhování předmětů - vyloučení poškrábání a vyštípnutí nábytku atd. Velikost použitého vozidla a počet pracovníků závisí na množství stěhovaných předmětů, tiskopisů, na Vašich požadavcích ohledně doby trvání akce

 

Stěhování těžkýh břemen - Stěhování těžkých břemen do 400 kg provádíme klasickým způsobem pomocí stěhovacích popruhů. Do této kategorie patří pianina, menší koncertní křídla, klasické trezory, servery, mapovnice atd.Tato břemena lze přestěhovat bez rozsáhlejší předchozí prohlídky břemene a prostor. Samozřejmě tato prohlídka není na škodu a je zdarma. Při stěhování těžkých břemen přesahujících 400 kg je vhodné provést předběžnou prohlídku břemene, prostor, přístupových cest, schodišť.

 

braunfuchs 1     braunfuchs 2     braunfuchs 3    

 

braunfuchs 4     braunfuchs 5   

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 20299. Archiv anket.